impreza zaangażowana

Dodano 28 kwietnia 2006, w Bez kategorii, przez autor

zastanowsie3.jpg7 maja (niedziela, po długim majowym tygodniu) od godz. 19:00 zapraszamy do kawiarni Chłodna 25 – odbędzie się tam impreza z okazji wydania gazety-plakatu „Zastanów się”, czyli nowego projektu Wybieram.pl. W programie pokaz slajdów Mikołaja Długosza i Kobasa Laksy, koncerty grup Płyny i Out of Tune oraz set djów z Sick Sick Individuals. Wszyscy wystąpią na Chłodnej 25 charytatywnie, cały dochód z imprezy będzie przeznaczony na sfinansowanie gazety. Wstęp: 10 zł.

„Zastanów się” to pierwszy numer gazety, która w formie plakatu pojawi się na warszawskich ulicach już 8 maja. Znajdziemy w niej wywiady z posłami wybranymi do Sejmu z okręgu warszawskiego, sondę z młodymi i lubianymi, która pokaże, co nie podoba się im w stolicy a także rankingi zrobione przez profesjonalistów, na temat związków polityki z muzyką, teatrem, komiksem, Internetem i filmem.

polecamy gorąco
co by przyjść i oddać
przynajmniej 10 zl.

 

5 Responses to impreza zaangażowana

 1. astaire pisze:

  bardzo serdecznie zapraszają organizatorki;-)

 2. filmmix pisze:

  Kasia kocham cię
  i plakat też kocham

 3. sLo pisze:

  super fotka, Kasia, daj sie zdejmowac!

 4. pnk pisze:

  get dressed and put a make-up on!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS