taśma z chłodnej

Dodano 28 września 2006, w Bez kategorii, przez autor
49ra18ca.jpg

przyznaję, nie jestem fanem PiS’u, właściwie trzeba powiedzieć, że jestem zdecydowanym zwolennikiem wysłania wszystkich ideowych przyjaciół braci Kaczyńskich na polityczne zesłanie do Leningradu. Uważam, że od wielu już lat udowadniają, że w polityce potrafią tylko burzyć, jątrzyć, węszyć spiski i walczyć z licznymi układami.

Nie zdarzyło się im przez ostatnie 17 lat niczego zbudować. Poza PARTIĄ. Oczywiście.

Oszołomy. TAK.

I troszkę się cieszę, że najsprawiedliwszych ze sprawiedliwych i najbardziej prawych z prawych zbito trochę z pantałyku. Może w końcu przestaną gawiedź oszukiwać, że są wyjątkowi. A posłowie Gosiewski i Cymański stracą przynajmniej na parę dni zapał do manipulowania masami.

I bardzo bym chciał, żeby już tego całego rozideologizowanego PiS’u nie było.

raczkowski_1.jpg

ale…

kiedy oglądam w TVN24 rozentuzjazmowanych parlamentarzystów PO powtarzających okrągłe zdania o „korupcji politycznej” (i przypominam sobie ostatnie wypowiedzi o możliwej koalicji z socjalistyczno rosyjską Samoobroną), widzę tytuły „Taśmy IV RP” (i przypominam sobie oburzenie po nagraniach Artymowskiego ze zjazdu PO), słyszę kolegę Kalisza, który krzycząc cytuje artykuły kodeksu karnego, podglądam aktywistów pod Sejmem rozkładających się w przysponsorowanych namiotach – to robi mi się słabo.

i sobie myślę, że klasa polityczna robi sobie żarty. Że opozycja, która miała nas bronić przed konsekwencjami IV RP przed niczym nas nie obroni.

raczkowski_1.jpg

zamiast się zabrać do roboty, przygotować KONTR-program, budować zaplecze polityczne, tworzyć instytuty analityczne, wydłużać ławkę kadr i szykować się na zmiany po kolejnych wyborach – wolą pyskówki telewizyjne.

Trzeba dalej ogłupiać naród.

Na chłodnej jutro nie włączymy już TVN24 tylko poczekamy na wieczorny koncert. nikt nam nie będzie wciskał kitu.

Pamiętajcie, że już niedługo wybory i możemy troszkę zmienić świat. Przynajmniej w Warszawie. Wybory samorządowe 12 listopada. Pytajmy o konkrety. O program, o konkretne problemy. Nie zajmujmy się ideologią. Jebaać ideologię.

Pozdro z Chłodnej (a rysunki – tego podejrzanego Raczkowskiego, kiedyś dla Przekroju narysowane)

 

6 Responses to taśma z chłodnej

 1. tańczący barman pisze:

  jebać idelogię – tak mówią stare księgi…

 2. irma s pisze:

  potwierdzam w calej rozciaglosci to, co powyzej, chociaz nie wolno mi tego tutaj robic.
  kiedy w „wiadomosciach” ujrzalam pewnego pana z „naszego miasta” (niestety znajomego rodziny), to zal, ze nie wybralam sie wczoraj na wiejska (sic!) minal bezpowrotnie…

 3. maro pisze:

  popieram szwagra w calej rozciaglosci. az serce rosnie ze mlodziez mimo spozycia i birbanckiego stylu zycia jeszcze reszte przytomnosci wykazuje.

 4. sister pisze:

  P O P I E R A M Y

 5. mn pisze:

  Wow, nareszcie jakiś rozsądny komet w necie dla całej sytuacji. Dosnkonale zgadzam się z przedstawioną opninią. Mam praktycznie takie same dylematy. Na PIS głosować nie będę. Na PO się boję, bo jak się zwiążą z SLD i Samoobroną, to kiepsko będzie. To co, olać wybory? A może założymy nową partię? Np Chłodna25? To byłoby niezłe:)Pozdro.

 6. M. pisze:

  Dzięki Chłodna!Obłuda z każdej strony politycznej sięgnęła dna.To smutna prawda,że opozycja nas nie obroni przed IVRP.Tam też jakoś nie widać Mężów Stanu i w ogóle jest deficyt ludzi zwyczajnie przyzwoitych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS