Stowarzyszenie Spotkania ma przyjemność zaprosić Cię na „Spotkania z wielokulturowością„ organizowane 29 lutego 2008 w kawiarni Chłodna 25.

W ramach Spotkań chcielibyśmy zaprezentować działania w obszarze wielokulturowości prowadzone przez różne organizacje i stworzyć przestrzeń do dyskusji o podejmowanych inicjatywach. Spotkania od 5 lat prowadzą działalność na rzecz propagowania edukacji interkulturowej w Polsce i realizują projekty związane z ta tematyką. Chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami, poznać działania innych organizacji zajmujących się tematyką wielokulturowości jak również zainteresować różnorodnością kulturową mieszkańców Warszawy.  

Program spotkania obejmuje: 
 

WARSZTATY TEMATYCZNE
– prowadzone przez członków naszego Stowarzyszenia
Tematyka warsztatów to:

- Wielokulturowość – kreatywno-artystyczny warsztat mający na celu poszukiwanie znaczenia wielokulturowości;
- Free2choose – debaTY/dylemaTY, granice praw człowieka – debata prowadzona przez trenerów młodzieżowych na podstawie klipów filmowych;
- Nauczanie Interkulturowe w Kontekście Europejskim – prezentacja podejścia i metodologii pracy. 

TARGI ORGANIZACJI
– chcemy zagospodarować przestrzeń kawiarni tak aby sprzyjała nieformalnym rozmowom z uczestnikami Spotkania, każda organizacja będzie mieć swój stolik/ścianę/krzesło/półkę do zaprezentowania swojej działalności, pokazania ulotek, broszur i innych materiałów.  Zależy nam na stworzeniu przestrzeni sprzyjającej dyskusji i rozmowie. Podczas targów odbędą każda organizacja będzie miała możliwość krótko zaprezentować swoją działalność.
 

Chcemy aby to spotkanie było początkiem tworzenia nowej przestrzeni do dyskusji o metodach, wiedzy, doświadczeniach i podejściach organizacji zaangażowanych w działania wokół wielokulturowości i edukacji interkulturowej. 

Jeśli chcecie wziąć udział w targach i warsztatach prosimy o potwierdzenie udziału do 25 lutego 2008 drogą mailową oraz określenie jakiej przestrzeni potrzebujcie – stolik/półka/krzesło.

Jeżeli chcecie zaprezentować film lub pokaz slajdów proszę o przesłanie takich informacji, stworzymy kompilacje pokazów i będą one wyświetlane w tle tragów. 

Kontakt:
Aneta Sarna
Tel. 0 507 135 475
aneta.sarna@spotkania.waw.pl

 

Jedna odpowiedź na SPOTKANIA Z WIELOKULTUROWOŚCIĄ – 29 lutego na Chłodnej25

  1. bawidamek pisze:

    kolejny plakat, z błędem…
    czy to spotkanie będzie za 29 lat, w 29. lutym z rzędu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS