klancyk przed wakacjami

Dodano 14 czerwca 2010, w Bez kategorii, przez autor

17 czerwca (czwartek)
godz. 20
Chłodna 25
Wstęp: 10 zł

Po raz kolejny gromadka przebiegłych performerów próbuje odnaleźć niesfornego przyjaciela z grupy naczelnych, po drodze wpadając w całą masę nieprzewidzianych tarapatów, perturbacji i przeciwności, które udaje się przewalczyć jedynie dzięki subtelnej inteligencji niektórych z nich, obezwładniającej urodzie innych, jak również dzięki dwóm wielkim nosom i kiepskiemu szkicowi świni Rembranta.

Konwencja spektaklu z przyczyn oczywistych ograniczy się tematycznie do zaskakującego spojrzenia na mundial. Uwaga, jedyne nie akceptowalne przez nas podpowiedzi to – zawód piłkarz, przedmiot piłka, miejsce boisko. Powiedzieliśmy zaskakującego spojrzenia!

A poza tym to dobra, stara Małpa czyli spektakl powstający na bieżąco, bez przygotowania, na podstawie podpowiedzi publiczności. Kilkanaście krótkich ćwiczeń aktorskich losowanych w trakcie przedstawienia. Obejrzyjcie sceny mówione od tyłu, składające się tylko z pytań, śpiewane w najmniej odpowiednich momentach, sceny w których nie wolno się dotykać, chyba że się coś powie, w których należy nic nie mówić, zwłaszcza przy dotknięciu. Sceny bez rąk, bez nóg, mówione wierszem, z zawiązanymi oczami, i przede wszystkim sceny w których męczony jest ktoś z publiczności.

OSTATNI RAZ PRZED WAKACJAMI, w związku z czym ogłaszamy konkurs na najmniej odpowiednie zdanie jakie można powiedzieć do celnika! Kto wygra wchodzi na nasz koszt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS