błażej pindor, stgu

Dodano 21 czerwca 2010, w Bez kategorii, przez autor

STGU i Chłodna 25 zapraszają na cykl spotkań, prezentacji i dyskusji z grafikami młodego i średniego pokolenia. Zdarzenie pozwoli zapoznać się z mało znanymi choć bardzo ciekawymi twórcami, z ich realizacjami, oraz z orginalnymi w naszej rzeczywistości praktykami projektowymi.

BŁAŻEJ PINDOR

21 czerwca (poniedziałek)
godz. 19:00

Chłodna 25

Wstęp Wolny


Błażej Pindor studiował architekturę w Warszawie i fotografię na FAMU w Pradze, zajmuje się zawodowo projektowaniem graficznym od 2002 roku. Specjalizuje się w grafice wydawniczej. Współzałożyciel magazynu Piktogram, którego był projektantem w latach 2005–2008. Obecnie projektuje głównie wydawnictwa książkowe galerii, muzeów i innych instytucji związanych ze sztuką współczesną. Interesuje się teorią projektowania i jego funkcjonowaniem w erze globalizacji. Zwolennik projektowania konceptualnego i kroju Univers, przeciwnik powierzchownych analiz formalnych.Najbliższe spotkania:

5 lipca – Dominik Cymer
12 lipca- Edgar Bąk

Prowadzący i pomysłodawca: Rene Wawrzkiewicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS