THE JORDY WARSAWS. KONCERT.

Dodano 28 czerwca 2010, w Bez kategorii, przez autor
Zapraszamy na koncert

THE JORDY WARSAWS

27 czerwca (niedziela)
godz. 20.00
CHŁODNA 25

WSTĘP WOLNY!


tymekjezierski.com

Zespół The Jordy Warsaws powstał na początku 2010 roku w Warszawie. Ich muzyka to wypadkowa gatunków punk, rockabilly, blues i rock’n'roll. Szczerość i prostota przekazu, minimalizm i ekspresja sceniczna to znaki firmowe zespołu.

Trio tworzą: Tomek Szkiela (gitara,głos), Łukasz Dadas (bas,głos) i Staszek Wróbel (bębny,głos).

Tomek i Łukasz znani są z rozmaitych grup warszawskiej sceny hardcore punk’owej (m.in. Sixpack, Hulk Hogan, Burst In, Blind Date). Staszek dotychczas grał jako basista(m.in. Łąki Łan, Tworzywo Sztuczne, Nosowska, Maria Peszek), tu po raz pierwszy pełni rolę perkusisty.

Trwa praca nad debiutanckim albumem.

 

3 Responses to THE JORDY WARSAWS. KONCERT.

  1. ex-basista pisze:

    Kiedyś po Warszawie chodziły słuchy, że Staszek Wróbel kibicuje Barcelonie i że lubi hiszpańską piłkę. No cóż, właśnie się okazało, jakie ma priorytety. Na duchu podtrzymuje tylko to, że pewnie mu po wszystkim żona porządnie głowę zmyje, o ile już tego nie zrobiła. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

  2. kalinoski pisze:

    Znaczy chciałem powiedzieć Messi i Argentyna… yyy… Wstyd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS