sylwester 2011

Dodano 23 listopada 2010, w Bez kategorii, przez autor

CHŁODNA 25 oraz Forever 18 zapraszają na

PIERWSZY SYLWESTER 2011 NA ŚWIECIE
!

26 listopada (piątek)
zaczynamy o 20.00
na Chłodnej 25


Czy Twoi znajomi zdążyli już coś przebąknąć o sylwestrowych planach? Czy w Twojej głowie też coraz częściej pojawia się pytanie jak spędzić Nowy Rok? Czy temu pytanie towarzyszy oczywista niechęć do powtórzenia zeszłorocznej porażki? Wiadomo przecież, że Sylwestry to tradycyjnie najgorsze zabawy w roku, gdyż odbywają się na zasadzie „nie chce mi się, ale trzeba”.

Na szczęście w tym roku mamy dla Ciebie rozwiązanie. Połączone siły Chłodnej 25 i Na Zawsze 18 (ang. Cold 25 / Forever 18) postanowiły wyjść na przeciw Twoim potrzebom, a zarazem polskim narodowym ambicjom.

Co roku tuż przed Sylwestrem zasmucały nas telewizyjne obrazki świętujących już Nowy Rok Chińczyków, Australijczyków, Papuasów, a nawet Kazachów i (Chryste Panie!) Rosjan, podczas gdy my ciągle nie mogliśmy zdecydować się na którą imprezę iść albo co gorsza ciągle tkwiliśmy na rodzinnym obiadku. A przecież jako przedstawiciele dumnego 40 milionowego narodu, potomkowie husarów w linii prostej wywodzący się od Zawiszy Czarnego, liderzy w produkcji kartoflii, skrobii i przodownicy hulanek zasługujemy przecież, aby i w obchodach Sylwestra wieść prym.

Dlatego tym razem Światowa Inauguracja Roku 2011 (tzw. Sylwester) będzie miała miejsce w Polsce, w Warszawie, na Chłodnej 25.

Już 26 listopada (piątek) wszyscy będziemy mieli okazję wziąć udział w unikalnym Sylwestrze, pożegnać wspólnie rok 2010 i z nadzieją przywitać 2011.

Wieczór wypełnią nam doniosłe momenty i inspirujące chwile, a przygotowany program artystyczno-rozrywkowy sprawi, że tę noc jeszcze długo będziemy pamiętać (prawdopodobnie do planowanego przez nas w 2011 oficjalnego otwarcia Euro 2012, ale to już zupełnie inna historia).

wstęp 5 zł (+22% VAT)

niemożliwe?
przekonajcie się!

Szczegóły wkrótce!

ZACZYNAMY ODLICZANIE!


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS