Masecki, Pokrzywiński / BACH. 3.06.2011

Dodano 18 maja 2011, w Bez kategorii, przez autor


plakat: tymekjezierski.com


3 czerwca (piątek), godz. 20.00

Pokrzywiński / Masecki / Bach
koncert

Tomasz Pokrzywiński – wiolonczela barokowa
Marcin Masecki – pianino

wjazd 20pln

Tomasz Pokrzywiński współpracuje z wieloma zespołami i orkiestrami specjalizującymi się w grze na dawnych instrumentach, m.in. z Orchestra of the Age of Enlightenment, European Union Baroque Orchestra, Holland Baroque Society, La Serenissima, Steinitz Bach Players. Od roku 2008 jest wiolonczelistą zespołu Arte dei Suonatori.


Marcin Masecki - pianista i kompozytor współpracował m.in. z zespołami Pink Freud, Muzykoterapia, TAQ, Niewinni Czarodzieje, Zbigniew Wegehaupt Quartet, oraz z Tomaszem Stanko, Wojciechem Waglewskim i Waclawem Zimplem. Obecnie poświęca się głównie grze solowej oraz pracy z zespołem ParisTetris, który współtworzy razem z Maciem Morettim i Candi Saenz Valiente. Prowadzi również 6-osobowy zespół jazzowy „Profesjonalizm”. Jego równoległą pasją jest muzyka klasyczna. Od 3 lat intensywnie pracuje nad nagraniem cyklu „Sztuka Fugi” J.S. Bacha i regularnie gra koncerty z różnorodnym repertuarem klasycznym, głownie muzyką niemiecką z XVIII wieku.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS