pigonskix2, 30-31.07.2011

Dodano 22 lipca 2011, w Bez kategorii, przez autor


PIGOŃSKI WEEKEND
30-31 lipca

 

Dwa dni.

Dwa różne duety.

Jeden Daniel Pigoński.

tymekjezierski.com

 


 

30 lipca, godz. 20.00

Pigoński z Pawlakiem
czyli
NIC DLA MNIE


Duet powstal 2 lata temu i gra egzaltowane piosenki w starym stylu końca lat 70. Slowa napisał Sebastian Pawlak-aktor związany z TR warszawa, a podkłady muzyczne na starych analogowych maszynach zagra Daniel Pigoński. 

 

Sebastian Pawlak- śpiew
Daniel Pigoński- syntezatory, automaty perkusyjne

 

Sebastian Pawlak to aktor TR Warszawa. Stale współpracuje z Grzegorzem Jarzyną, Michałem Borczuchem i Mają Kleczewską. W latach 2006-2008 związany ze Starym Teatrem w Krakowie. Ma w dorobku także role w filmach: Po (reż. Michał Siegoczyński i Wojciech Starostecki, 2002), Czeka na nas świat (reż. Robert Krzempek, 2006), Senność (reż. Magdalena Piekorz, 2008) oraz epizodyczną rolę w nagrodzonej w Cannes Białej wstążce w reż. Michaela Hanekego.

 

http://www.youtube.com/wat ch?v=iQmLAQa1HP831 lipca, godz. 20.00

Pigoński z Mysłowską
czyli
POLPO MOTEL

 

Olga MysŁowska wystĄpi w dodatkowej roli jako wirtuoz syntezatora korg(jedyny niezabawkowy instrument w zespole ale i tak z malymi klawiszkami) i zaśpiewa nowe piosenki, które będą zarejestrowane na 3 płycie zespołu. Oprocz nowego materialł pojawi się kilka starych piosenek, tych najbardziej ulubionych przez zespoł.

 

Olga Mysłowska- śpiew,syntezator
Daniel Pigoński- syntezatory, zabawki,automaty perkusyjne

 

Olga Mysłowska jest klasycznie wykształconą śpiewaczką, uczyła się między innymi u Emmy Kirkby, Paula Esswooda, Jamesa Oxleya i Olgi Pasiecznik. Ma na swoim koncie występy w prestiżowych salach koncertowych (Filharmonia, Studio Koncertowe S1 Polskiego Radia) i jako solistka współpracuje z wieloma zespołami specjalizującymi się w stylowym wykonywaniu muzyki baroku, jest również zapraszana do udziału w prawykonaniach utworów muzyki współczesnej. 

 

http://www.myspace.com/pol pomotel

 

 

bilety: 20 zł pojedynczy koncert / 30 zł karnet na dwa koncerty
rezerwacje: biuro@chlodna25.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS