Klancyk w klapkach, 31.08.2011

Dodano 6 sierpnia 2011, w Bez kategorii, przez autor


Klancyk w klapkach

prezentuje

KAŻDY Z KAŻDYM

 

31 sierpnia (środa)
godz. 19.00
Chłodna 25

 

Na pewno znacie to uczucie. Ktoś na ulicy szarpie dziecko, jakaś pani zbiera zakupy na trasie tira, taksówkarz wywleka obcokrajowca z samochodu! Każdy cywilizowany człowiek myśli wtedy: „Trzeba było kupić komórkę z lepszą kamerą!” Nas również w gotującym słońcu ciągnie do scen.

 

I w związku z tym, wraz z wdzierającą się z letnim wieczorem wszechogarniającą frywolnością, zapraszamy na wieczór impro nagiego jak je stworzono. KAŻDY Z KAŻDYM to wieczór otwartych scen improwizowanych, w którym każdy z aktorów zaimprowizuje scenę z każdym.

 

Tym razem nie planujemy nic, dziwnych zwierząt, scen w nosie, kartek z kieszeni, figurek z ludzi, machania cudzymi rękami. Wyrywamy chwasty nieistotnych dodatków, by odkryć przed państwem emocjonujące starcie improwizatorów. Florety akceptowania, pchnięcia ślepych ofert i klingi zwrotów akcji. Najczystsze impro w mieście. Na wakacyjnym luzie!

Wstęp: 10 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS