LONGPLAY – spektakl Klancyka (19 lutego)

Dodano 13 lutego 2012, w Bez kategorii, przez autor

LONGPLAY – spektakl Klancyka (19 lutego)

Spektakl Longplay to świat długich form improwizowanych. Inspiracją jest jedno słowo. Po nim monolog. Następnie seria scen nawiązujących do monologu, układających się w kolaż skojarzeń i nawiązań. Żadnych gier, żadnych wymyślnych założeń, tylko fabuła, wyimprowizowana na oczach widowni przez siedem osób umiejscowionych na scenie i wyposażonych w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia rzeczy z rzeczami. Czasem całkiem dziwnych rzeczy.

Na całym świecie długie impro to spektakle w których improwizacja znajduje swoją tożsamość a teatr, gra, zabawa, opowiadanie historii, komedia i energia spotykają się w jednym punkcie. Wy macie tylko przyjść, powiedzieć słowo i wyrabiać się na wirażach skojarzeń. A, no i krzyczeć „głośniej!” jak czegoś nie słychać. Zapraszamy!

Klancyk od pięciu lat wykorzystuje różne formy teatru i komedii improwizowanej – tworzy spektakle skeczowe, muzyczne, wykorzystyjące konwencje gatunkowe oraz oparte o stworzonych wcześniej bohaterów. Najbliższa premiera jest jednocześnie zebraniem wszystkich dotychczasowych doświadczeń, w swej otwartości pozwalającej na najróżnorodniejsze ukazanie działań improwizatorów. Jednocześnie stanowi największe wyzwanie dla aktorów.

kiedy? 19 (niedziela) lutego
godz. 20.00
wstęp 25/15
bilety do kupienia w barze
rezerwacje: impro.klancyk@gmail.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS