Sufin / Kempa. Coś jak stand up, vol.2

Dodano 19 lutego 2012, w Bez kategorii, przez autor

z uwagi na olbrzymie zainteresowanie pierwszym wieczorem

zapraszamy ponownie

Coś jak stand up

występują: Michał Sufin oraz Michał Kempa i diapazony

25 lutego (sobota)
godz. 20.00


Wieczór w którym zaprezentowane zostaną dwa różne podejścia do stania na scenie i mówienia do mikrofonu. Zapraszamy.

Michał Kempa
Młody komik. Zwycięzca programu Zabij mnie śmiechem. Występuje w Warszawie jak również poza nią, a często nawet w telewizji. Jego najnowsze wcielenie przyjęło nazwę: „Michał Kempa i diapazony”. Nieśmieszne żarty, durne zagaduchy, miłość, subtelność i dużo Boba Dylana. Kempa chciał być gwiazdą rokendrolla, ale nie umiał grać i śpiewać. Ma za to specyficzną twarz i dziecinny głos. Lubi barszcz, ale taki ostry nie ze śmeitaną.

Michał Sufin
Improwizator. Aktor Teatru Klancyk. Twórca i prowadzący comiesięcznego wieczoru anegdot NAWIJAK na Chłodnej 25. Często mówi do mikrofonu, często nawet w czyjejś obecności. Jego działania dotyczą tego co jest niezaplanowane, jest anegdotą, albo jest chociaż trochę zabawne. W przeciwieństwie do Kempy dużo biega po scenie i łatwo się męczy.

Więcej wszystkiego. Więcej Sufina. Więcej Mąki. Więcej Diapazonów. Więcej brody Sufina. Wszystkiego więcej. Będzie też więcej więcej.

Chłodna 25
25 lutego (sobota)
start godz. 20
wjazd 20 zł / 10 zł (ulgowe – wiadomo dla legitymacji)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS