Wszyscy już pakują śpiwory i przeglądają oferty hoteli dla psów (czego nie pochwalamy), a my wręcz przeciwnie, szykujemy się do pracy ze zdwojonym zapałem.

Nadchodzące święta majowe traktujemy poważnie i z namaszczeniem, zatem dedykujemy im spektakl nie jeden, a trzy. Zapraszamy na tryptyk majowy LONGPLAY’a, każdego dnia spenetrujemy zakamarki skojarzeń do innego święta. W niedziele nasze szeregi zasili poeta, slamer, performer, przyjaciel i brodacz: Grzesiek „Estragon” Bruszewski. Jako specjalista od flagi, zaprezentuje poezje z flagą skonotowane i będzie inspiratorem naszej improwizacji.

TRYPTYK:
sobota 20:00 LONGPLAY PRZEDMAJÓWKOWY epizod 1: ŚWIĘTO PRACY
niedziela 20:00 LONGPLAY PRZEDMAJÓWKOWY epizod 2: ŚWIĘTO FLAGI. ft. Grzegorz Bruszewski
poniedziałek 20:00 LONGPLAY PRZEDMAJÓWKOWY epizod 3: KONSTYTUCJA

LONGPLAY
Spektaklem Longplay wchodzimy do świata długich form improwizowanych. Inspiracją jest jedno słowo. Po nim nasz monolog. Następnie seria scen nawiązujących do monologu, układających się w kolaż skojarzeń i nawiązań. Żadnych gier, żadnych wymyślnych założeń, tylko fabuła, wyimprowizowana na waszych oczach przez siedem osób umiejscowionych na scenie i wyposażonych w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia rzeczy z rzeczami. Czasem całkiem dziwnych rzeczy.

CENA:
bilety: 25 / 15 zł
stojąca wejściówka: 10 zł
bilet na cały tryptyk 50 / 30 zł
(zniżki dla studentów, uczniów oraz posiadaczy karty miejskiej Klancyka)

Bilety do kupienia codziennie za barem na Chłodnej 25.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS