219 urodziny Aleksandra Fredry

Dodano 8 czerwca 2012, w Bez kategorii, przez autor
23 czerwca (sobota)
219 urodziny Aleksandra Fredry 

godz.18.00

23 czerwca w klubokawiarni Chłodna 25 wzniesiemy toast za najwybitniejszego polskiego komediopisarza i uruchomimy stronę internetową www.dom-komedii.pl

Teatr Improwizowany Klancyk wystąpi w wyjątkowym przedstawieniu, improwizując do twórczości Aleksandra Fredry. 
Będzie też dyskusja o współczesnych formach komediowego działania na scenie z udziałem twórców teatralnych, improwizatorów i stand-uperów. 

Komedia sceniczna ma ogromną tradycję i cały czas się zmienia. Polskie teatry i sceny klubowe oferują coraz bogatszy rozrywkowy repertuar. Można śmiać na przedstawieniu teatralnym, impro, stand-upie i na kabarecie. Jak zmienia się komedia w Polsce? Co mają do zaoferowania widzom nowe formy komediowe? Co interesuje publiczność?

Te pytania zadaliśmy sobie tworząc Dom Komedii Aleksandra Fredry. Chcemy obserwować i promować współczesne działania komediowe na polskich scenach. Chcemy dyskutować, przedstawiać i przede wszystkim zapraszać Was na wyjątkowe komediowe wydarzenia i warsztaty.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, rozmowy i współtworzenia Domu Komedii!

w programie:

spektakl Teatru Improwizowanego Klancyk
premiera strony Domu Komedii
dyskusja o komedii dzisiaj
toast, przekąski i inne atrakcje

wstęp wolny (zbieramy cegiełki na rozbudowę Domu ;)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS