THE BEST OF STAND-UP: FIEDORCZUK, SYREK-DĄBROWSKI, KOPIEC I MACIEJ BUCHWALD

Dodano 20 września 2012, w Bez kategorii, przez autor

 

22 września (sobota)

godz. 20:00

 

W ramach imprezy The Best of Stand-up! pragniemy zaprezentować widzom to co najlepsze w stand upie warszawskim i nie tylko. W weekend wystąpią komicy znani z występów w Comedy Central, Polsacie, TVP czy HBO. W ramach piątkowego wielkiego Open-Mica, każdy będzie miał szansę wypróbować się w trudnej sztuce rozśmieszania ludzi. Najlepsi zostaną nagrodzeni możliwością występu w kolejnych dniach przeglądu.

————————————————————————————————————————————

prowadzenie Michał Sufin

line up:

Wojciech Fiedorczuk
Antek Syrek-Dąbrowski
Karol Kopiec
Maciek Buchwald

—————————-

Wojciech Fiedorczuk
Ekscentryk sceny i mikrofonu. Duchem wyrastający z komedii absurdalnej, kabaretu Mumio i szaleństwa scenicznego. Mówi monotonnie, ale dziwnie. Jego występy przesiąknięte są zabawami językowymi, abstrakcyjnym humorem i serdecznym podejściem do publiczności jaki i innych osób.

Antek Syrek Dąbrowski
Uwaga! Komik wysokiego ryzyka. Wyrazisty i bezkompromisowy! Nie boi się przekraczania granic poprawności. Dla żartu nie cofnie się przed niczym. Występy dla ludzi o mocnych nerwach.

Karol Kopiec
Komik zanurzony w świecie, jedynie dla niego oczywistych skojarzeń. Jego występy pełne są szalonych postaci, faktów naukowych, abstrakcyjnych obrazów. Mantrująca kura, zawody sportowe w poszukiwaniu grzybów w stylu klasycznym to tylko nieliczne przykłady obrazów jego wyobraźni.

Maciej Buchwald
reżyser filmowy, komik, konferansjer, członek grupy teatru improwizowanego Klancyk. W Warszawskiej niezależnej scenie stand-upu szybko dorobił się miana gwiazdy. W swoich występach łączy historie ze swojego życia, trafne i złośliwe spostrzeżenia z szalejącymi wystrzałami nieskrępowanej wyobraźni.
Grał to tu to tam, między innymi w telewizji. Jako reżyser zdobywca wielu nagród i wyróżnień m.in. Grand Prix w Konkursie Kina Niezależnego na 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2008. Nie do końca spełniony poeta i prozaik, pianista oraz autor komiksów.

 

——–

Bilety
ulgowe 20 zł / normalne 30 zł
karnet na 3 dni:
ulgowy 50 zł / normalny 70 zł

Rezerwacja biletów:
komedia@chlodna25.pl,
tel. 601 61 00 85

odbiór biletów
poniedziałek-piątek w godz. 18.00-20.00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS