THE BEST OF STAND-UP: SUFIN, WALOS, RUCIŃSKI I ABELARD GIZA

Dodano 20 września 2012, w Bez kategorii, przez autor

 

23 września (niedziela)

godz. 20:00

 

W ramach imprezy The Best of Stand-up! pragniemy zaprezentować widzom to co najlepsze w stand upie warszawskim i nie tylko. W weekend wystąpią komicy znani z występów w Comedy Central, Polsacie, TVP czy HBO. W ramach piątkowego wielkiego Open-Mica, każdy będzie miał szansę wypróbować się w trudnej sztuce rozśmieszania ludzi. Najlepsi zostaną nagrodzeni możliwością występu w kolejnych dniach przeglądu.

————————————————————————————————————————————

prowadzenie Michał Sufin

Michał Sufin
Bartek Walos
Kacper Ruciński
Abelard Giza

—————–

Michał Sufin
W swoich występach łączy opowiadanie historii, improwizację z publicznością i stand-up. Warszawski pan od improwizacji. Prowadzący i twórca Nawijaka, comiesiecznego wieczoru anegdot.

Bartek Walos
Szalony, dziwaczny, retro. Nie dla wszystkich. Lubi opowiadać o starych serialach, nieznanych piosenkarzach i imprezach słodyczy z lat dziewięćdziesiątych. Jak sam twierdzi: Ulubiona piosenka: Pies Huckelberry i templariusze, ulubiony cytat: 2 + 2 = 4, ulubiona książka: z szynką.

Kacper Ruciński
komik i improwizator. Zdobywał nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym jak i stand-upowym. W swoich występach proste sytuacje z życia, przekuwa w charakterystyczne, cięte monologi.

Abelard Giza
Prekursor i najbardziej wyrazisty przedstawiciel stand-upu w Polsce. Szerszej publiczności znany z kabaretu LIMO, którego jest liderem. Scenarzysta i reżyser krótkometrażowych parodii filmowych. W stand-upie nie boi się dotykać tematów kontrowersyjnych.Prywatnie przyjaciel Maradony.

 

——–

Bilety
ulgowe 20 zł / normalne 30 zł
karnet na 3 dni:
ulgowy 50 zł / normalny 70 zł

Rezerwacja biletów:
komedia@chlodna25.pl,
tel. 601 61 00 85

odbiór biletów
poniedziałek-piątek w godz. 18.00-20.00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS