KLANCYK gra ZABURZONE OSOBOWOŚCI

Dodano 22 września 2012, w Bez kategorii, przez autor

 

 

25 września (wtorek)
godz. 19:00


Zapraszamy w podróż po zakamarkach umysłów zupełnie niespodziewanych bohaterów, którzy powstaną na oczach publiczności. „Zaburzone osobowości” to nowy, w całości improwizowany spektakl o ludziach dziwnych, jak tylko ludzie dziwni być potrafią.

Punktem wyjścia do tej tego długoformatowego spektaklu improwizowanego jest budowanie bohatera na bazie wcześniej przygotowanych ekscentrycznych charakterystyk i na bazie inspiracji publiczności. To jaka fabuła zostanie odegrana, jaka historia opowiedziana i co się wydarzy zależy od widzów, nastroju, atmosfery i formy improwizatorów.

Chodźcie zobaczyć historię, która się już nie powtórzy. A przynajmniej nie na naszym spektaklu.

——

Klancyk jest jedną z pionierskich grup impro w Polsce.
Klancyk o sobie:
Improwizacją teatralną zajmujemy się od  2004 roku. Nie jesteśmy kabaretem. Nie robimy polskiego Who’s Line Is It Anyway. Nie jesteśmy stand-upperami.

Tworzymy autorskie spektakle komediowe, ale działamy też w przestrzeni publicznej, piszemy, koncertujemy, realizujemy słuchowiska i filmy, prowadzimy warsztaty. Występujemy w klubowo – teatralnych przestrzeniach Warszawy.

—–
Bilety:
25 / 15 zł
rezerwacja:
601 610 085 / komedia@chlodna25.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS