KLANCYK gra LONGPLAY

Dodano 26 września 2012, w Bez kategorii, przez autor

27 września (czwartek)
godz. 21:00

 

Spektakl to długa forma improwizowana. Jedno słowo, dane przez publiczność, jest inspiracją do monologu i serii scen, układających się w kolaż skojarzeń i nawiązań. Żadnych gier, żadnych wymyślnych założeń, tylko fabuła, wyimprowizowana na waszych oczach przez siedem osób umiejscowionych na scenie i wyposażonych w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia rzeczy z rzeczami. Czasem całkiem dziwnych rzeczy.

Spektakl to seria scen improwizowana na bazie monologów jednego z aktorów.

Na całym świecie impro to spektakle, w których improwizacja znajduje swoją tożsamość a teatr, gra, zabawa, opowiadanie historii, komedia i energia spotykają się w jednym punkcie. Wy macie tylko przyjść, powiedzieć słowo i wyrabiać się na wirażach skojarzeń. A, no i krzyczeć „głośniej!” jak czegoś nie słychać. Zapraszamy!

—–

Klancyk jest jedną z pionierskich grup impro w Polsce.
Klancyk o sobie:
Improwizacją teatralną zajmujemy się od  2004 roku. Nie jesteśmy kabaretem. Nie robimy polskiego Who’s Line Is It Anyway. Nie jesteśmy stand-upperami.

Tworzymy autorskie spektakle komediowe, ale działamy też w przestrzeni publicznej, piszemy, koncertujemy, realizujemy słuchowiska i filmy, prowadzimy warsztaty. Występujemy w klubowo – teatralnych przestrzeniach Warszawy.
Bilety:
25 / 15 zł
rezerwacja:
601 610 085 / komedia@chlodna25.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS