COŚ SIĘ ZACZYNA

Dodano 28 września 2012, w Bez kategorii, przez autor

Klub Komediowy Chłodna

Studio

państwo|miasto

to trzy projekty powstające dzięki trzeźwości, która zapanowała wiosną w Klubokawiarni Chłodna25

1 października o godz. 19.00 chcemy wypić toast za wszystko,

co przytrafiło się nam na warszawskiej Woli

chcemy symbolicznie rozpocząć nowy etap w naszej warszawskiej wędrówce

październik to początek zmian

Już od wtorku, 2 października, czeka nas repertuarowe bogactwo Klubu Komediowego Chłodna. Program przygotowany we współpracy z Rafałem Rutkowskiem z Teatru Montownia, Michałem Sufinem z Teatru Improwizowanego Klancyk i Michałem Walczakiem rodzi się powoli, ale cel stworzenia pierwszego w Polsce miejsca dedykowanego wszelkim formom komedii jest wyznaczony czytelnie i będziemy go konsekwentnie realizować.

Kontynuując nasze zainteresowanie sprawami publicznymi weszliśmy w kooperacje z Projektem: Polska. Dzięki Centrum Cyfrowemu w lokalu państwo/miasto, mieszczącym się przy ulicy Andersa 29, będą także rozwijane wątki myślenia i działań związane z budową otwartego społeczeństwa cyfrowego. Teraz trwa remont lokalu, a my wspólnie z P:P i innymi zaprzyjaźnionymi organizacjami całymi dniami szykujemy program. Mamy nadzieję, że reformatorski ruch z chłodnej piwnicy, dzięki lepszym warunkom lokalowym i mnogości wybitnych partnerów, będzie mógł się konsekwentnie rozwijać.

Tym, którzy na Chłodnej szukali ciekawych zdarzeń kulturalnych, szykujemy miejsce w samym sercu Warszawy, w Pałacu Kultury – w foyer Teatru Studio. Bar STUDIO będzie pełen alkoholi i dobrej kultury. Zamierzamy wykorzystać każdą wolną chwilę w repertuarze teatru (na nasze szczęście/nieszczęście bardzo bogatym), by w dalszym ciągu organizować zdarzenia kulturalne.

Do końca roku będziemy gotowi. Sprawdźcie nas. Tymczasem pozdrawiamy z Chłodnej, placu Defilad i Andersa.

do zobaczenia 1 października o godz. 19.00 na Chłodnej25

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS