POŻAR W BURDELU

Dodano 28 września 2012, w Bez kategorii, przez autor

 

28.09 (piątek) i 29.09 (sobota)

godz. 20:00

 

Nadchodzi rewolucja w stołecznej rozrywce! Pierwszy raz w historii w Klubie Komediowym Chłodna wystąpi artystyczny burdel! W programie skecze erotyczne, taniec na rurze, wyuzdane songi, frywolny striptiz, ale też kurs sadomaso, fetysz, bicie, zoofilia i wiele innych wspaniałych numerków!

Wystąpią profesjonaliści, amatorzy, transwestyci i upadli celebryci. Kryzys nie oszczędza nikogo. Przyjdź i zobacz jak nisko można upaść. To może się przydarzyć także tobie. Nie porzucaj marzeń. Zrealizuj je z nami, za niewielką opłatą.

Fantazje na każdą kieszeń! Usługi rozrywkowe na światowym poziomie! raz w miesiącu, tylko w Klubie Komediowym. Zostań naszym klientem. Najlepszy towar w Warszawie: Anna Smołowik, Monika Babula, Agnieszka Przepiórska, Andrzej Konopka, Maciej Łubieński, Mariusz Laskowski i wielu niespodziewanych gości w show w reżyserii Michała Walczaka.

Burdel będzie świadczył usługi w piątek 28 IX i 29 IX o godzinie 20.00. Po programie burdel party.

Bilety: normalne 30 pln/ ulgowe 20 pln
rezerwacje: komedia@chlodna25.pl // 601 61 00 85

ps: (Za dodatkową opłatą będzie można u wybranego artysty zamówić prywatny show)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS